Strona główna Marki Większe rozmiary od Ulla Popken

Większe rozmiary od Ulla Popken

244
0
PODZIEL SIĘ
ulla popken
Ulla popken

W naszym kraju nie ma jeszcze zbyt wielu marek specjalizujących się modzie tzw. plus size, ale nasi wschodni sąsiedzi nie pozostają tutaj w tyle. Jedną z najważniejszych marek na niemieckim rynku odzieżowym, które właśnie ten segment sobie upodobały najbardziej, jest Ulla Popken, spadkobierca przedsiębiorstwa wyrobów włókienniczych Textilhaus Popken założonego już w 1880 roku przez Johana Popkena. Jej początki nie były nazbyt świetliste i prawdziwy rozkwit nastąpił dopiero po 1968 roku, kiedy to stery firmy objął Frierdrich wraz z żoną Urszulą. Nakierowali ją oni na kobiety w ciąży i ich dzieci, czego największym znakiem był zmiana marki na Mami&Baby. Urszula nie mogła znaleźć dla siebie odpowiednich rozmiarów i krojów, więc je stworzyła. Wkrótce okazało się, że takich ubrań potrze bujanie tylko kobiety w ciąży. Przez kolejne dekady firma nieprzerwanie dostarczała wysokiej jakości kolekcje, które potem pozwalały zdobywać kolejne oddane klientki w całej Europie.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/swetry/damskie&api=true&partner=2&limit=6″]

Ulla Popken, czyli rozmiar 42 i większe

Najważniejsze w produkowaniu strojów dla kobiet puszystych jest zrozumienie ich potrzeb. W pierwszej kolejności kolekcje Ulla Popken sprawiają, że kobieta puszysta dobrze czuje się w swoim ciele i wie, że jej atuty są podkreślane, a liczne niestety problemy są odpowiednio tuszowane. Specjalizacja zaszła tak daleko, że próżno szukać u Ulla Popken odzieży w rozmiarze mniejszym niż XL. Każda propozycja to rozmiar co najmniej 42, a pojawiają się nawet ubrania w rozmiarze 68. Na pewno nie byłoby takiego sukcesu, gdybyśmy rozmawiali tutaj tylko o rozmiarach. Ulla Popken stosuje odpowiedni styl, wygodne materiały właściwej jakości, nie boi się ciekawego kroju i zawsze stara się dopasować coś dla najbardziej wymagających klientek.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/spodnice/damskie&api=true&partner=2&limit=6″]

Ulla Popken posiada bogaty katalog

Ulla Popken opiera się o schemat wysyłkowy działający w całej Europie. Po zapisaniu się do specjalnej listy, do skrzynki pocztowej zainteresowanej osoby trafia bezpłatny katalog i to na jego podstawie dokonuje się zakupu. Można ten katalog znaleźć także online na stronach Ulla Popken, ale jego zamówienie to zwykle wygodniejsza opcja. Trzeba podkreślić, że samo zapisanie się do listy wysyłkowej w żaden sposób nie obliguje do kupienia czegokolwiek i nie wywołuje innych zobowiązań.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/jeansy/damskie&api=true&partner=2&limit=6″]

Sukienki Ulla Popken

„Bądź modna od rozmiaru 42” – takie hasło promuje najnowszą kolekcję Ulla Popken. Każda kobieta, która ubiera się w rozmiary trochę większe, na pewno doświadczyła na własnej skórze, jak trudno jest dobrać coś odpowiednio skrojonego. Rozmiar standardowy to często konieczność pogodzenia się z propozycjami nieodpowiednio podkreślającymi różne element figury czy ze złym dopasowaniem rzeczy. Ulla Popken się na to nie godzi i proponuje szeroką ofertę sukienek wieczorowych i letnich, mniej zobowiązujących, które od samego początku projektowane były z myślą o puszystych odbiorczyniach. Dzięki Ulla Popken nie trzeba już zastanawiać się, co będzie wystarczało, ale można spokojnie rzucić się w wir mody i odnaleźć dla siebie coś idealnego, perfekcyjnie dopasowanego i stworzonego właśnie dla nas. Ulla Popken to wreszcie radość z zakupów.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki/damskie&api=true&partner=2&limit=6″]

Ulla Popken jest dostępna w Polsce

Niemcy to matecznik Ulla Popken, ale obecnie katalog dostępny jest także m.in. w Szwecji i w Anglii, jak również i w naszym kraju. Jeśli komuś nie odpowiada wysyłkowy charakter sprzedaży, może odwiedzić jeden z polskich sklepów stacjonarnych Ulla Popken (Warszawa, Kraków i Wrocław) lub jeden z blisko 500 w reszcie Europy. Uzupełnieniem oferty są sklepy partnerskie i sprzedaż internetowa. Wielka pomocą są zwłaszcza sklepy internetowe, chociażby polski Zalando.pl, gdzie Ulla Popken jest stale dostępna.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/bluzy/damskie&api=true&partner=2&limit=6″]

Ulla Popken: buty, spodnie i inne

Ulla Popken to zawsze przede wszystkim sukienki, ale propozycja marki jest bardzo szeroka. Kobiece piękno w wymiarach XXL może być podkreślane także przez zwykłe ubrania na co dzień, odzież sportową i nawet seksowną bieliznę. Godne polecenia są podążające za najnowszymi trendami buty Ulla Popken, a nie brakuje też różnych drobnych akcesoriów. Płaszcze lub kurtki? Na ma problemu.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/botki/damskie&api=true&partner=2&limit=6″]