Strona główna Marki Under Armour

Under Armour

230
0
PODZIEL SIĘ
under armour
under armour (materiały prasowe)

Under Armour to marka produkująca odzież sportową. Wszystko zaczęło się od słynnych koszulek tej marki. Futbolista Kevin Plank zmęczony ciągłym poszukiwaniem odpowiedniej sportowej odzieży, która będzie komfortowa i wykonana z nowoczesnych materiałów, postanowił stworzyć ją sam. Jego pierwszym projektem były funkcjonalne koszulki, które w bardzo krótkim tempie zyskały sobie rzeszę fanów. Koszulki pozwalały skórze oddychać i dbały o prawidłową termoregulację ciała. Sukces ten sprawił, że już po roku drużyna sportowa Uniwersytetu w Georgii zamówiła dla siebie owe koszulki, dzięki którym uprawianie sportu łączy się wysokim poziomem komfortu.
Obecnie Under Armour to jedna z najpopularniejszych marek sportowych, która dba nie tylko o wygodę, ale także i o nowoczesny wygląd swoich produktów. Znajdziemy tutaj odzież dopasowaną do wielu dyscyplin wzbogaconą o najnowsze technologie usprawniające treningi. Niektóre modele odzieży tej marki wyglądają na tyle dobrze, że spokojnie mogłyby stać się elementem stylizacji codziennych. Marka posiada w swojej ofercie odzież zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz dla dzieci.

Under Armour koszulki

Marka zasłynęła właśnie z koszulek i do dziś są one najbardziej popularne. Są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które między innymi wpływają na odpowiednią termoregulację, prawidłowe odprowadzanie wilgoci oraz idealnie dopasowują się do ciała nie krępując ruchów. Poza tym są także niezwykle lekkie przez, co sprawiają wrażenie jakby były naszą drugą skórą. Jedną z najpopularniejszych linii koszulek tej marki jest Alter Ego dla mężczyzn oraz chłopców, które ozdobione są motywami nawiązującymi do słynnych super bohaterów. Fani sportu i komiksów oszaleli na punkcie właśnie tej linii. Dla kobiet zaś marka posiada szeroki wybór koszulek w ładnym kobiecym designie oraz o niezwykle interesującej kolorystyce. Oprócz tego nie zabraknie tutaj także funkcjonalnych topów idealnych do ćwiczeń latem na powietrzu lub treningów fitness.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*Armour*/kategoria/bluzki&api=true&partner=2&limit=24″]

Under Armour buty

Oprócz nowoczesnej odzieży sportowej marka proponuje także bogatą ofertę sportowych butów, które również dostosowane są do wielu różnych dyscyplin. Znajdziemy tutaj perfekcyjne buty do biegania dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Poza tym także i buty do treningów na siłowni, fitness czy do uprawiania jogi. Sportowe obuwie tej marki również wzbogacone jest o najnowsze odkrycia technologiczne związane z produkowaniem wysokiej jakości sportowej odzieży, dzięki czemu pozwalają na osiąganie najlepszych wyników podczas treningów.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*Armour*/kategoria/obuwie&api=true&partner=2&limit=24″]

Under Armour sklep

Produkty Under Armour możemy znaleźć w wielu sklepach sportowych. Poza tym dobrym sposobem jest odwiedzenie oficjalnej polskiej strony internetowej armour.pl albo poszukanie produktów tej marki w ofertach innych sklepów online.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*Armour*/kategoria/spodnie&api=true&partner=2&limit=24″]

Zobacz więcej produktów