Strona główna Odzież Szaliki – jak dobrać odpowiedni model do płaszcza

Szaliki – jak dobrać odpowiedni model do płaszcza

238
0
PODZIEL SIĘ
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger

Mroźna pogoda skłania nas do wyjęcia z szafy ciepłych szalików. Niekiedy też w pośpiechu biegniemy do sklepu po nowy szalik, który ochroni nas przed chłodem. Zastanawiasz się właśnie, jaki szalik kupić? Jeśli tak, to dostosuj go do modelu płaszcza. Wtedy będzie pasował i stworzy doskonałą całość w Twojej stylizacji.
Dziś podpowiemy Ci, jak to zrobić. Zobacz, jaki model szalika będzie odpowiedni dla Ciebie.

Klasyczny szalik

Szalik klasyczny, czyli o średniej długości. Może być wykonany z gładkiego materiału albo z plecionej wełny. Do wyboru mamy naprawdę wiele kolorów i wzorów, więc bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Taki model szalika będzie odpowiedni, jeśli zazwyczaj nosisz kurtki lub puchowe płaszcze z kapturem, gdyż szalik ten bez problemu możesz założyć pod kurtkę, co zapewni Ci doskonałą ochronę przed mrozem.

Szalik komin

Szalik komin czyli szalik układający się w okrąg, gdyż jest połączony oba końcami. Tutaj również możemy wybrać spośród modeli wykonanych z gładkich lub plecionych materiałów. Będzie odpowiednim wyborem, jeśli nosisz klasyczny płaszcz bez kaptura. Szalik ten ma tę zaletę, że możesz z niego zrobić też nakrycie głowy. Wystarczy, że zawiążesz go luźniej i częścią materiału zakryjesz nim głowę. Praktycznie, ciepło i modnie.

Szalik XXL

Długi szalik przypominający koc, to świetna opcja dla zmarzluchów, gdyż spełniają funkcję podobno do ponczo. Taki szalik możesz założyć na kurtkę lub używać go jako chusty. Spokojnie tez możesz go zawiązać jak klasyczny szalik, ale na wierzchu kurtki, a nie pod nią. Ponadto szalik xxl świetnie wygląda także zarzucony na sukienkę dzianinową. Może towarzyszyć Ci w tracie całego dnia i z pewnością nie pozwoli Ci zmarznąć.

Wiesz, już jaki szalik wybrać? Jeśli tak, to ruszaj do sklepu i zaopatrz się w ulubiony model!