Strona główna Uncategorized Stringi – jak wybrać odpowiedni model

Stringi – jak wybrać odpowiedni model

232
0
PODZIEL SIĘ
Elle Macperson Intimates
Elle Macperson Intimates

Tym razem parę słów o stringach, których wiele kobiet nadal się boi. Zupełnie niepotrzebnie. Czy wiesz, że stringi noszono już w prehistorii? Starożytni ludzie wymyślili tego typu majtki z praktycznych powodów, gdyż taki krój był dla nich najbardziej komfortowy i nie krępował ruchów. Dziś oczywiście spełniają one znacznie inną rolę, ale nadal traktowane są jak temat tabu. Kobiety, które jednak się do nich przekonały wiedzą, że stringi ułatwiają nam noszenie wielu ubrań jak na przykład obcisłych sukienek czy bardzo dopasowanych spodni. Dzięki nim nic nam się nie odznacza i nie tworzy na ubraniu dziwnych marszczeń czy fałdek, ale oczywiście pod warunkiem, że dobierzemy odpowiedni model stringów do sylwetki oraz do rodzaju ubrania.
Pamiętaj też, że stringi będą dla Ciebie idealny wyborem tylko jeżeli masz w miarę idealną pupę – jędrną i bez zbytnio widocznych niedoskonałości. Nosimy je zazwyczaj pod ubraniami z cienkich materiałów, dlatego warto wziąć pod uwagę, że ich mocno odkryty krój może tylko podkreślić wszelkie wady Twojego ciała.

Rodzaje stringów

Istnieje kilka rodzajów stringów. Oto te najpopularniejsze:

G-stringi – klasyczny model stringów, który posiada bardziej zabudowany przód oraz mocno wycięty tył z małym kawałkiem materiału w kształcie trójkąta z tyłu. Będzie odpowiedni dla kobiet o nieco większej i masywniejszej pupie.

V-stringi – bardzo mocno wycięty model, który z przodu może być nieco bardziej zakryty, ale za to z tyłu zbudowany jest z cieniutkich sznureczków rozdzielonych pośrodku kawałkiem materiału, co w efekcie nadaje kształt litery V. Model ten będzie odpowiedni dla kobiet mających szczupłą pupę i chciałby nieco ją optycznie zaokrąglić.

T-stringi – najbardziej wycięty model składający się praktycznie z samych sznureczków i małej powierzchni materiału z przodu. Idealny wybór, jeśli posiadasz pupę doskonałą pod każdym względem.

Jak dobrać stringi do ubrania

Pierwsza zasada to ta, że jeżeli planujesz założyć stringi pod sukienkę lub spodnie wykonane z cienkiego materiału, to nie wybieraj majtek w kolorze danego ubrania, tylko o barwie jak najbardziej zbliżonej do koloru Twojej skóry. Tylko wtedy nie będą one prześwitywać.

Oprócz tego dużo zależy też od kroju ubrania. Nie zakładaj stringów do spodni o niskim stanie, gdyż wtedy będą one nieestetycznie wystawać. Jeśli zależy Ci na tym, aby majtki były jak najmniej widoczne, to zdecyduj się na model o kroju T. Najważniejsze jednak jest to, abyś przed wyjściem z domu sprawdziła w lustrze, jak wszystko wygląda, czy nic nie wystaje i nie odznacza się. Wtedy unikniesz modowej wpadki.