Strona główna Marki Stefanel

Stefanel

219
0
PODZIEL SIĘ
Stefanel
Stefanel

Stefanel został założony we Włoszech w połowie lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Marka pochodzi z Włoch, a dokładniej z bogatej północy. Jej twórcą i założycielem był Carlo Steflanel. Część znawców mody za faktyczny początek marki uznaje rok 1980, gdy został otworzony pierwszy butik w Sienie. Od samego początku produkt stefanel charakteryzowały się prostotą i dobrym wyczuciem stylu, dzięki czemu możliwe jest ich noszenie przez wiele sezonów, gdyż są ponadczasowe. Ponadto marka słynie z tego, że tworzy ubrania o bardzo dobrej jakości.

Stefanel Polska Sklep Internetowy

W Polsce produkty Stefanel dostępne są od przeszło 10 lat. W tym czasie marka zyskała wielu fanów wśród modnych Polek. Komfortowe dzianiny i kobiece kroje są dostępne w 16 sklepach na terenie całego kraju. Aż 4 sklepy znajdują w warszawskich galeriach handlowych. Niestety Stefanel nie ma własnego sklepu internetowego, niemniej jego produkty SA dostępne online za pośrednictwem takich platform jak Zalando czy Domodi. Poza tym tani można kupić ich ubrania w outletach, np. w Fashion House czy Factory. Jeżeli w swojej okolice nie masz tych sklepów, to koniecznie kupuj przez ZalandoJ.

Najnowsza Kolekcja Stefanel

Produkty marki Stefane znane są w dużej mierze z używania dzianiny idealnej na jesienne chłody. Najlepiej sprzedawalna jest zawsze kolekcja jesień/zima. Swetry, spódnice, sukienkii ciepłe bluzki idealnie sprawdzają się na jesienną słotę i niepogodę. Oprócz dzianiny producent lubuje się wykorzystywaniu skóry, wełny, jedwabiu czy kaszmiru. Ponadto Stefanel dba o ty, aby jego produkty były wytwarzane z wysokiej jakości towarów.

Stefanel to nie tylko ubrania, ale także szeroki wybór butów i torebek. Podobnie jak ubrania, akcesoria są wykonywane  z dobrych materiałów. Skóra używana do robienia obuwia i torebek jest najwyższej klasy, dzięki czemu zakupione produkty starczą na długie lata.

W obecnym sezonie jesień/zima Stefanel nawiązuje do mody lat 70. XX wieku. Pewnym zaskoczeniem jest szersze wykorzystywanie jeansu w tworzeniu ubrań. W tym roku pojawiło się sporo golfów, miękkich spódnic czy koszul wiązanych pod szyją. Ponadto stefanel nie zawódł nas z ofertą płaszczów. Występujące kolory są raczej żywe (lawenda, śliwka, bordo).

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*mexx*/&api=true&partner=2&limit=21″]