portfele męskie skórzane wrocław

Zazwyczaj w okresie przedświątecznym dostaję od Was sporo zapytań o skórzane portfele, o producentów, marki ogólnie o galanterię skórzaną. Postanowiłam więc wyprzedzić Was w tym roku i przygotować wpis, który pomoże Wam dokonać odpowiedniego zakupu, zarówno detalicznego – np. na prezent, jaki i hurtowego, np. do własnego sklepu z galanterią.

Zastanawiając się nad tym, jaka jest najlepsza galanteria skórzana, jakiej marki, nie można zbyt łatwo na to pytanie odpowiedzieć. Postaram się Wam jednak podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby dokonać dobrego zakupu.

Jesteś projektantem? Szyjesz w Polsce?

Skontaktuj się z nami!

b2b@hifashion.pl

Zobacz jak robi to marka Belveder Polska! Ich portfele męskie możesz zobaczyć pod adresem: https://www.belveder.com.pl/sklep/portfele/meskie-skorzane/

To jest Jakość i Renoma polskiego Rzemiosła

Polskie marki męskich portfeli skórzanych

Na rynku polskim jest cała masa producentów galanterii skórzanej. Oczywiście bez wątpienia polecam szczególnie tych rodzimych, produkujących w naszym kraju. Warto też zwrócić uwagę i dopytać o surowce i ich pochodzenie. Nadal zdarza się, że nawet polski producent portfeli skórzanych dla mężczyzn zataja pochodzenie materiałów, które używa do produkcji. Pamiętajcie, że te najlepsze polskie marki portfeli męskich nie będą ukrywać tak istotnych rzeczy. Warto przed złożeniem zamówienia – czy to większego czy mniejszego poprosić o próbki skóry – mogą być to nawet ścinki po produkcyjne – oglądając je na żywo możemy mieć pewność co do jakości, ale i odcienia skóry.

JAKIE PORTFELE SĄ NAJBARDZIEJ POSZUKIWANEGDZIE ZAMÓWIĆ DOBREJ JAKOŚCI PORTFEL? JAK ODRÓŻNIĆ GALANTERIĘ SZYTĄ RĘCZNIE?
Zobacz cienki model męskiego portfelaWyślij ZapytaniePrzeczytaj nasz blog Hi Fashion

Z własnego doświadczenia wiem, ze warto poszukać producenta, który działa na rynku dość długo – to znaczy, że zna się na rzeczy, oraz aby był to mniejszy zakład – np. bardzo popularne są w tej branży małe zakłady rodzinne. Jest to gwarant, że będziesz obsłużony przez osoby nieprzypadkowe, które są fachowcami.

Polski producent portfeli męskich, skórzanych

Robiąc przegląd współpracujących ze mną producentów galanterii, na szczególną uwagę zasługuje Belveder. Ten niewielki zakład zajmujący się galanterią skórzaną od dobrych kilkunastu lat, posiada wyjątkową ofertę, jakiej nie znajdzie się w popularnych sklepach sieciowych. Belveder jako polski producent męskich portfeli skórzanych wprowadza na rynek modne i ciekawe wzory portfeli zarówno damskich, jaki i męskich. Ich bogata oferta idzie nierozerwalnie w parze z pełnym profesjonalizmem oraz sumiennością, co widać, podczas korzystania z takiego portfela.

Sprawdzeni dystrybutorzy polskich marek

polska firma

Firmy działające na polskim rynku od ponad 5 lat. Dystrybutorzy lub producenci, produkujący swoje portfele z krajowych surowców.

Interesują Ciebie portfele młodzieżowe, męskie, damskie?

szycie portfeli

Prezentacje pracy polskich kaletników i czeladników rzemiosła rymarskiego. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi realizacjami portfeli męskich, damskich czy dla młodzieży.

Czym jest właściwie marka?

wikipedia

Marka – znak firmowy, nazwa, symbol, utożsamiany z przedsiębiorstwem, instytucją, produktem. Zadaniem marki jest odróżnienie produktów własnych od produktów konkurencji i tym samy uzyskanie koszyści ekonomicznych.

Źródło: Marka (marketing) Wikipedia.

W odniesieniu do portfeli męskich, w latach 1990-2005 w Polsce przechodziliśmy przez marketingowy boom. Nowe marki galanterii powstawały jak grzyby po deszczu. W ten sposób wykreowano „sztucznie” dziesiątki marek włosko brzmiących – szczególnie jeśli chodzi o galanterię skórzaną. Np. Puccini, Wittchen, Gregorio. W rzeczywistości to polskie marki.