Strona główna Odzież Piżama Party Time

Piżama Party Time

246
0
PODZIEL SIĘ
Piżamy
Piżamy

Piżamy w wielkim stylu wracają do łask. Coraz częściej stają się ulubioną bielizną nocną nie tylko dla mężczyzn ale również dla kobiet. Są wygodne, ciepłe i nieco przewrotne, dlatego też wiele fashionistek decyduje się właśnie na piżamę przy wyborze ubrania do spania. Szczególnie, że wybór piżam jest obecnie naprawdę imponujący. Różne style, kolory i materiały. Od romantycznych po infantylny styl dziecięcy. Piżamy krótkie, długie, zapinane na guziki, piżamy z T-shirtem czy bluzką na ramiączka. Wszystkie połączenia dozwolone i ograniczone tylko naszą i projektantów fantazją.

Ostatnio w Los Angeles znany dom mody Dolce & Gabbana zorganizował przyjęcie w stylu piżama party sygnowane hasztagiem #dgpyjamaparty. Na przyjęciu zjawiły się gwiazdy w piżamach. Wiele z nich znakomicie połączyło piżamę z elementem klasycznego ubioru dziennego, np. z marynarką, garniturem, torebką czy szpilkami. Efekty były naprawdę imponujące. Czy to oznacza wkroczenie piżam na salony i początek tak zwanej mody piżamowej. Mamy nadziej, bowiem może być naprawdę ciekawie.

Dolce & Gabbana Pyjama Party, Los Angeles 2016
Dolce & Gabbana Pyjama Party, Los Angeles 2016

My również mamy dla Was przegląd propozycjie piżam kilku znanych i lubianych marek, między innymi Topshop, Triumph, BlueBella, Esprit, Calando, Linga Dore czy Women Secret.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/piżamy&api=true&partner=2limit=21″]