Strona główna Marki Michael Kors

Michael Kors

292
0
PODZIEL SIĘ
Michael Kors
Michael Kors

Michael Kors to elitarna firma, której nazwa pochodzi od nazwiska i imię amerykańskiego projektanta mody. Ta jedna z popularniejszych spółek tekstylnych na zachodzie powstawała w latach 80-tych i z roku na rok zdobywa coraz więcej wielbicielek. Kors zasłynął z tworzenia stylowych torebek. Ich posiadanie jest oznaką wyższego statusu społecznego i prestiżu. Torebki charakteryzują się idealnym połączeniem klasycznych krojów z nowoczesnymi wzorcami. Ponadto funkcjonalność torebek jest bardzo wysoka – przegródki, kieszenie i schowki są przemyślane tak, żeby można było wszystko łatwo odnaleźć.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*kors*/kategoria/torebki/&api=true&partner=2&limit=21″]

Michael Kors to też ekskluzywne zegarki

Marka Michael Kors kojarzący się głównie z tworzeniem bardzo dobrych torebek tworzy również luksusowe zegarki ze złotymi lub srebrnymi bransoletkami. Zegarki te stanowią wspaniały dodatek do wystawnej odzieży i obuwia. Każdego sezony Kors wypuszcza nowe modele zegarków dla swoich wiernych odbiorców.

Stylowe buty Michael Kors

Oprócz wspaniałych torebek i zegarków kolekcję produktów uzupełniają cudowne buty. W tym roku dostępnych jest około 100 par w sklepach internetowych, takich jak  Zalando. Dostępne są różne rodzaje butów – baleriny, czółenka, trampki i tenisówki.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*kors*/kategoria/buty/&api=true&partner=2&limit=21″]

Portfele Michael Kors

Idealnym uzupełnieniem oferty są portfele przygotowywane do każdej torebki. Każdy model torebki ma swoje odzwierciedlenie w portfelu, tak aby tworzyć spójną całość.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*kors*/kategoria/portfele/&api=true&partner=2&limit=21″]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBugatti
Następny artykułSalomon