Strona główna Odzież Kurtki i płaszcze – moda dla Pań

Kurtki i płaszcze – moda dla Pań

298
0
PODZIEL SIĘ

Dzień matki, urodziny przyjaciółki, rocznica ślubu. Okazji do sprawienia kobiecie miłej niespodzianki w postaci biżuterii jest mnóstwo. Wszelkie uroczystości to jednak nie tylko miła tradycja, ale także spory wydatek. Dlatego warto chwilę przed planowanym obdarowaniem przejrzeć internetowe ogłoszenia w poszukiwaniu biżuterii miłej zarówno dla oka jak i dla portfela.

Wizyta w tradycyjnym salonie jubilerskim nie zawsze należy do przyjemności, choć gabloty uginają się od złotych, srebrnych i diamentowych cacuszek. Oczy rozszerzone od otaczającego piękna otwierają się jednak jeszcze mocniej po dojrzeniu ukrytych dyskretnie cen. Wielu klientów wzdryga się nawet na samą myśl o dopytywanie o cenę każdego z artykułów, lub o zgrozo, proszenie sprzedawcy o pokazanie najtańszych modeli w danej kategorii.

Wybieranie przedmiotów jubilerskich poprzez sklepy internetowe stanowi najlepszą odpowiedź na wszystkie komplikacje. Ceny oferowanych w Internecie przedmiotów są zdecydowanie niższe niż u stacjonarnego jubilera. Nic dziwnego – odchodzą tu koszty lokalowe, zwłaszcza drogie zabezpieczenie wystawianych przedmiotów. W e-handlu odchodzi także problem odwiecznego wstydu przed pytaniem o cenę i wybieraniem tańszego modelu. U jubilera, w otoczeniu błyskotek wycenianych na tysiące złotych, nasz wybór wydaje się zawsze mizerny i niewiele wart.

Zakupy robione przed monitorem komputera pozwalają na swobodne dobieranie, porównywanie i oglądanie długo każdej aukcji z osobna. Kupując wyroby złotnicze pamiętać należy jednak o podstawowej zasadzie – należy upewnić się co do użytego materiału. Nieważne czy sprzedający daje stuprocentową gwarancję na użycie złota czy srebra. Potwierdzić to może jedynie próba, wytłoczona na każdym artykule złotniczym.

Dodatkowo, mówi ona ile czystego kruszcu znajduje się w stopie, a ile dodanych zostało twardszych metali. Jeśli obrazy nie oddają dokładnie stanu, koloru lub właśnie wizerunku próby nie krępujmy się spytać o dodatkowe zdjęcia lub najlepiej – spotkajmy się ze sprzedawcą osobiście, aby na własne oczy ocenić jakość i urodę oferowanego przedmiotu.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/kurtki/damskie&api=true&partner=2limit=19″]