Strona główna Odzież Kreacje na wieczór panieński

Kreacje na wieczór panieński

258
0
PODZIEL SIĘ
Sukienki na wieczów panienński - fot. Pinterest
Sukienki na wieczów panienński - fot. Pinterest

Sukienki na wieczór panieński otwierają przed nami szereg możliwości, zaskoczeniem nie powinno być więc dla nas to, że mogą mieć ustalony z wyprzedzeniem krój oraz odcień. Nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli wszystkie uczestniczki zabawy wybiorą ten sam kolor, można też zdecydować się na wyróżnienie białą kreacją panny młodej. Oczywiście, nie brakuje i takich wieczorów panieńskich, na których strój jest dowolny.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/guess/kategoria/sukienki&api=true&partner=2&limit=30″]

Wybór sukienki na wieczór panieński jest w dużej mierze uzależniony od tego, gdzie będzie się odbywała impreza. Jeśli ma być to grill lub impreza na plaży, najlepszym rozwiązaniem wydaje się zwiewna, lekka sukienka. Nieco inaczej sytuacja przedstawia się wówczas, gdy planowana jest zabawa w klubie. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby zdecydować się wówczas na małą czarną. Dobrym pomysłem jest też obcisła kreacja o długości mini, choć nie każda figura nadaje się do tego, aby ją stosować. Niedoskonałości znakomicie ukrywa za to kończąca się przed kolanem sukienka, której kształt przypomina literę A.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/morgan/kategoria/sukienki&api=true&partner=2&limit=30″]

Podczas samej imprezy coraz popularniejsze są dodatkowe atrakcje dla panny młodej, a te niejednokrotnie wymagają stroju, który będzie zapewniał wygodę. Nawet w takiej sytuacji nie trzeba jednak sięgać po dresy. Dobrym pomysłem mogą być przecież również ogrodniczki, obowiązkowo uzupełnione o wygodny top. Jeśli okoliczności na to pozwalają, na nogi można założyć espadryle na koturnach, a nawet sandały.
Ciekawym pomysłem na uświetnienie wieczoru panieńskiego jest wyróżnienie panny młodej. Najczęściej pomaga w tym biała kreacja, choć kolor ten nie jest obowiązkowy.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/tfnc/kategoria/sukienki&api=true&partner=2&limit=30″]

Wzmiankowana już jedna wersja sukienki dla uczestniczek wieczoru panieńskiego wymaga specjalnych przygotowań. Na pierwszy plan wysuwa się takie jej dopasowanie, aby każda z kobiet czuła się komfortowo. Oznacza to, że sukienka nie powinna być nie tylko zbyt obcisła, ale i przesadnie krótka.

Sklepy z kreacjami na wieczór panieński są nas w stanie zaopatrzyć również w szereg gadżetów. Niestety, choć ich wybór jest duży, nie można nie zgodzić się z tym, że wygląd większości z nich jest kiczowaty. Jeśli zatem zależy nam na tego rodzaju rozwiązaniu, warto zrezygnować ze świecących rogów na rzecz najnowszego trendu… wianków. Ich zakup nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dużych kosztów, a do tego wianki pasują do większości stylizacji. Nie można nie zgodzić się i z tym, że każda dziewczyna pięknie w nich wygląda.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*naf/kategoria/sukienki&api=true&partner=2&limit=30″]