Strona główna Akcesoria Jak wybrać idealną kopertówkę?

Jak wybrać idealną kopertówkę?

239
0
PODZIEL SIĘ
Torebki damskie
Torebki damskie (fot. shutterstock.com)

Szukasz idealnej kopertówki do nowej sukienki? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę porad i wskazówek przy wyborze idealnej kopertówki.

Kopertówka to nic innego jak mała torebeczka, idealny dodatek do każdej imprezowej sukienki. Kopertówka jest wręcz obowiązkową pozycją na przyjęciach koktajlowych, gdy trzeba założyć długą, elegancką sukienkę. Odpowiedni wybór kopertówki można, i trzeba, porównać do wyboru butów czy biżuterii. Torebka musi stanowić spójną całość do naszego stroju.

Hit czy kit?

Kilka sezonów temu obowiązkiem było dopasowanie kopertówki do kolorów butów. Obecnie nie jest to już obowiązujący standard i możemy czuć się w miarę swobodnie wybierając kolor torebki. Ważniejsze od koloru jest zachowanie podobnej tekstury czy wzoru kopertówki, tak aby współgrał z sukienką i butami. Nie wybieramy materiałów niepasujących do siebie, np. zamsz i lakier. Starajmy się wybierać podobne materiały.

Kolejnym ważnym elementem przy wyborze kopertówki będzie zachowanie tego samego stylu poszczególnych elementów stroju. Młodzieżowe kopertówki nie będą się nadawać na koktajlowej, wieczorne spotkanie.

Kopertówka na luzie?

Czasami potrzebujemy ożywić nasz wizerunek. Dlatego nie bójmy się wybierać kopertówek w żywych kolorach lub z fikuśnymi dodatkami. Jeżeli przyjęcie nie jest bardzo eleganckie, a chcemy zwrócić na siebie uwagę, to warto przykuć naszą uwagę właśnie wesołą kopertówką.

Szukacie inspiracji w wyborze kopertówek?

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/?id=ab251h02m-f11,bu351h00k-k11,st351h003-k11,to251h06p-f11,me351h00k-b11,du551h00m-j11.html&api=true&partner=2&limit=6″]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułButy Nike
Następny artykułARMANI