Strona główna Odzież Jak dobrać sukienkę wieczorową?

Jak dobrać sukienkę wieczorową?

523
0
PODZIEL SIĘ
Sukienki wieczorowe - fot. materiały prasowe Georges Hobeika
Sukienki wieczorowe - fot. materiały prasowe Georges Hobeika

Do idealnego dobrania sukienki wieczorowej trzeba uwzględnić typ przyjęcia, a także godziny jego rozpoczęcia i zakończenia. Podczas uroczystości ślubnych rozpoczynających się około południa i trwających do zakończenia obiadu lub niedługiego przyjęcia stosowna będzie sukienka koktajlowa. Natomiast w przypadku późnych pór dnia, wieczorów lub gdy przyjęcie planowane jest na wiele godzin, warto wybrać długą, wieczorową sukienkę.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*notte*/kategoria/sukienki/&api=true&partner=2&limit=30″]

Tanie sukienki wieczorowe

Zasadnicze pytanie brzmi, czy istnieją sukienki wieczorowe względnie niedrogie? Otóż, zdecydowanie trzeba powiedzieć: tak! Pierwszy krok to szukanie okazji w Internecie. Dobra rada: szukaj u młodych, początkujących projektantów. Niekiedy można natrafić na wyjątkowo utalentowaną osobę, której nazwisko jeszcze nie nabrało prestiżu. Można inaczej: najprościej szukać na wyprzedażach. W tym ostatnim przypadku trzeba pamiętać o dalekowzrocznym patrzeniu. Na dobrą sprawę, nie sposób nie znaleźć okazji do ubrania takiej kreacji. Zatem wniosek jest prosty. Jeśli widzisz niezwykłą okazję, mimo, że w terminarzu nie widnieje żadne przyjęcie, nie zastanawiaj się długo. Złota zasada kobiet mówi, że nigdy nie znajdziesz tego, czego akurat szukasz. Podczas szukania kreacji na ostatnią chwilę znajdziesz mnóstwo ciekawych rzeczy: spodni, bluzek, butów, lecz nie sukienkę. Jeśli zatem napotkasz okazję to jej nie zlekceważ.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/vila/kategoria/sukienki/&api=true&partner=2&limit=30″]

Długie sukienki wieczorowe

Jeśli stawiasz na elegancje to długie sukienki wieczorowe staną się idealnym pomysłem na własną kreację. Z pewnością takie stylizacje pasują do mamy Pana lub Panny Młodej, ale także świadkowa będzie prezentować się należycie. Oferta sukienek wieczorowych to szeroki wachlarz możliwości. Znajdziesz w niej proste fasony, lecz również suknie balowe, wykończone u dołu wieloma warstwami tiulu. Wpisując się w obowiązującą modę na przeźroczystości, możesz odsłonić fragmenty ramion, dekoltu, brzucha, czy też nóg. Długa sukienka wieczorowa prezentuje się wyjątkowo dobrze przy ponadczasowym materiale, czyli koronce.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/jarlo/kategoria/sukienki/&api=true&partner=2&limit=30″]

Modne sukienki wieczorowe

Przez kilka ostatnich lat przebija się trend krótkich sukni wieczorowych. Niemniej nie zapominajmy o granicach dobrego smaku wybierając się na wesele. Krótka mini skupiająca wiele uwagi nie będzie dobrym pomysłem. Niezależnie od osobliwych pomysłów, przyjęcie pozostaje uroczystym wydarzeniem i trzeba zachować wystarczająco elegancji. Obecnym trendem są suknie szyte z względnie sztywnych tkanin w kroju przypominającym literę „A”. Ładnie się układają. Natomiast, jeśli posiadasz wyjątkową figurę, możesz wybrać sukienkę koktajlową. Najpopularniejszy fason z tych modeli posiada wycięcia materiału na brzuchu lub na wysokości talii. Jest to aktualnie topowy trend. W przypadku nieco tradycyjnych stylizacji istnieje możliwość nabycia sukni z wycięciami dodatkowo zasłoniętymi koronką lub tiulem.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*perkins/kategoria/sukienki/&api=true&partner=2&limit=30″]

Eleganckie sukienki wieczorowe

Prostym i zawsze właściwym pomysłem na weselną kreację są eleganckie sukienki wieczorowe. Mają one charakterystyczne elementy. Ich zakończenie powinno sięgać nie więcej niż kilka centymetrów nad kolanem. Szczególnie szykowanie prezentują się długie suknie wieczorowe. Elegancki fason cechują przygaszone kolory, jak na przykład bordo, czerń, czy beż. Nie będzie to traktowane za zły wybór, gdy zdecydujesz się na jaśniejsze barwy. Wpisanie się w pewien szyk, trend jest jedynie wyborem.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*luxuar*/kategoria/sukienki/&api=true&partner=2&limit=30″]