Strona główna Marki H&M Conscious 2017 i Natalia Vodianowa

H&M Conscious 2017 i Natalia Vodianowa

294
0
PODZIEL SIĘ
H&M Conscious i Natalia Vodianowa - fot. materiały prasowe
H&M Conscious i Natalia Vodianowa - fot. materiały prasowe

Ubrania z nowej kolekcji H&M Conscious Exclusive są naprawdę wyjątkowe. Uszyte są z tkaniny BIONIC, która jest wytwarzana z plastikowych odpadów wyrzucanych na brzeg oceanu. Twarzą kapani H&M Conscious Exclusive jest rosyjska top modelka Natalia Vodianowa.

H&M coraz bardziej ECO

Światowa marka odzieżowa H&M coraz szerzej wykorzystuje w produkcji swoich ubrań materiały przyjazne dla środowiska, bądź pozyskiwane z odpadów. Obecnie 20 % asortymentu firmy jest wytwarzane z myślą o ochronie środowiska. Produkty te są oznaczone zielonym logo Conscious. Plany jednak są śmielsze, do 2020 roku mara planuje wykorzystywać do produkcji wyłącznie bawełnę organiczną. H&M organizuje również zbiórki odzieży nieużywanej aby przekazać ją organizacjom charytatywnym, albo poddać recyklingowi w zamian oferuje swoim klientom atrakcyjne rabaty (głośna akcja H&M – Bring it).

H&M Conscious suknia - fot. materiały prasowe
H&M Conscious suknia – fot. materiały prasowe

Co nowego w kolekcji H&M Consious ?

Na wiosnę do sklepów trafi kolekcja, która będzie wykonana z poliestru wyprodukowanego z plastikowych odpadów zebranych z plaż oceanów. Sztandarowym produktem ma być piękna pudrowo różowa suknia z oryginalnymi falbanami i plisami. Modelka Natalia Vodianowa wygląda w niej zjawiskowo. Marka H&M bardzo skrupulatnie wybiera gwiazdy swoich kampanii Conscious. Ważne aby osoby, które będą prezentowały tą kolekcję światu, angażowały się w pomoc charytatywną i ekologiczną. Natalia Vodianowa idealnie pasuje do tych kryteriów. Modelka jest założycielem Naked Heart Foundation i aktywnie wspiera organizacje NSPCC oraz Women for Women International. Jej dziewczęca i subtelna uroda podkreśla wyjątkowość ubrań najnowszej kolekcji H&M Conscious.
Pernilla Wohlfahrt, szefowa zespołu projektantów i dyrektor kreatywny w H&M o nowej kolekcji powiedziała: „Projektanci odpowiadający za tegoroczną kolekcję Conscious Exclusive puścili wodze fantazji i stworzyli kolekcję, która intryguje i zachwyca. Nareszcie mamy szansę pokazać, jak wiele możliwości oferują ekologiczne materiały. Najlepszym tego przykładem jest delikatna plisowana suknia uszyta z tkaniny BIONIC®”

H&M Conscious 2017 – fot. materiały prasowe

H&M Conscious 2017 – fot. materiały prasowe

Sprawdź cenę

Club Monaco

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren

Michael Kors

Wood Wood

Paul by Paul Smith

WEEKEND MaxMara

Michael Kors

Wood Wood

J.LINDEBERG

Fratelli Rossetti

L’Autre Chose

WEEKEND MaxMara

Just Cavalli

Filippa K

Polo Ralph Lauren

WEEKEND MaxMara

Michael Kors

Filippa K

Filippa K

Pierre Balmain

MICHAEL Michael Kors

WEEKEND MaxMara

MICHAEL Michael Kors

BOSS Orange

Polo Ralph Lauren