Strona główna Marki H&M Conscious 2017 i Natalia Vodianowa

H&M Conscious 2017 i Natalia Vodianowa

385
0
PODZIEL SIĘ
H&M Conscious i Natalia Vodianowa - fot. materiały prasowe
H&M Conscious i Natalia Vodianowa - fot. materiały prasowe

Ubrania z nowej kolekcji H&M Conscious Exclusive są naprawdę wyjątkowe. Uszyte są z tkaniny BIONIC, która jest wytwarzana z plastikowych odpadów wyrzucanych na brzeg oceanu. Twarzą kapani H&M Conscious Exclusive jest rosyjska top modelka Natalia Vodianowa.

H&M coraz bardziej ECO

Światowa marka odzieżowa H&M coraz szerzej wykorzystuje w produkcji swoich ubrań materiały przyjazne dla środowiska, bądź pozyskiwane z odpadów. Obecnie 20 % asortymentu firmy jest wytwarzane z myślą o ochronie środowiska. Produkty te są oznaczone zielonym logo Conscious. Plany jednak są śmielsze, do 2020 roku mara planuje wykorzystywać do produkcji wyłącznie bawełnę organiczną. H&M organizuje również zbiórki odzieży nieużywanej aby przekazać ją organizacjom charytatywnym, albo poddać recyklingowi w zamian oferuje swoim klientom atrakcyjne rabaty (głośna akcja H&M – Bring it).

H&M Conscious suknia - fot. materiały prasowe
H&M Conscious suknia – fot. materiały prasowe

Co nowego w kolekcji H&M Consious ?

Na wiosnę do sklepów trafi kolekcja, która będzie wykonana z poliestru wyprodukowanego z plastikowych odpadów zebranych z plaż oceanów. Sztandarowym produktem ma być piękna pudrowo różowa suknia z oryginalnymi falbanami i plisami. Modelka Natalia Vodianowa wygląda w niej zjawiskowo. Marka H&M bardzo skrupulatnie wybiera gwiazdy swoich kampanii Conscious. Ważne aby osoby, które będą prezentowały tą kolekcję światu, angażowały się w pomoc charytatywną i ekologiczną. Natalia Vodianowa idealnie pasuje do tych kryteriów. Modelka jest założycielem Naked Heart Foundation i aktywnie wspiera organizacje NSPCC oraz Women for Women International. Jej dziewczęca i subtelna uroda podkreśla wyjątkowość ubrań najnowszej kolekcji H&M Conscious.
Pernilla Wohlfahrt, szefowa zespołu projektantów i dyrektor kreatywny w H&M o nowej kolekcji powiedziała: „Projektanci odpowiadający za tegoroczną kolekcję Conscious Exclusive puścili wodze fantazji i stworzyli kolekcję, która intryguje i zachwyca. Nareszcie mamy szansę pokazać, jak wiele możliwości oferują ekologiczne materiały. Najlepszym tego przykładem jest delikatna plisowana suknia uszyta z tkaniny BIONIC®”

H&M Conscious 2017 – fot. materiały prasowe

H&M Conscious 2017 – fot. materiały prasowe

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/premium/&api=true&partner=2&limit=30″]