Strona główna Marki Diamante Wear

Diamante Wear

241
0
PODZIEL SIĘ

Diamante Wear to Polska marka odzieżowa, której inspiracją jest tak zwany street style, czyli nieskrępowany niczym styl ulicy. Ubrania Diamante Wear są skierowane do młodych ludzi, którzy nie boją się wyrażać Siebie i swoich poglądów w tym co noszą. Imprezowy styl bycia, wypowiadanie swoich myśli i opinii, wspieranie niszowych artystów to wszystko wyróżnia markę Diamante Wear wśród innych. Ubrania Diamante Wera to również niepowtarzalne wzory i najlepsze materiały, a wszystkie to szyte w Polsce.

Początkowo marka szyła głównie ubrania dla kobiet, które nie miały dużego wyboru jeśli chodzi o odzież hip-hopową. Większość dostępnych marek oferowała ciekawe modele głównie dla mężczyzn. Diamante Wear odnalazło się w brakującej na rynku niszy i z czasem włączyło w swój asortyment również odzież dla mężczyzn. Obecnie marka jest dobrze znana wśród młodzieży i ma prawie 260 tyś fanów na Facebooku, a ich ilość systematycznie rośnie. To właśnie dobrej jakości ubrania i szczery w swoim przekazie styl marki przyciąga młodych fanów. Diamante Wear swoje inspiracje czerpie z muzyki hip-hop i współpracuje z czołowymi przedstawicielami tego nurtu. Z marką związani są tacy artyści jak: Tede, Bonson, Wdowa, Miuosh, Zeus, Golin czy Kajman.

Najbardziej znane są damskie i męskie modele: spodnie dresowe Diamante Wear, bluzy Diamante Wear, czapki i nerki Diamante Wear, oraz kultowe już koszulki Diamante Wear. Warto przyjżec się im bliżej.

Obecnie ubrania Diamante Wear można kupić w sklepach w dużych miastach w całej Polsce. Najbardziej popularną formą zakupów ubrań tej marki są jednak sklepy on-line. Odzież Diamante Wear można kupić m.in. w supersklep.pl, preorder.pl czy urbancity.pl. Na stronie Diamante Wear często dostępne są kupony rabatowe na produkty tej marki.

[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/kategoria/bluzy-z-kapturem*&api=true&partner=2&limit=24″]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTom Tailor
Następny artykułWiększe rozmiary od Ulla Popken