Strona główna Marki Buty Lacoste – letni szyk w czystym wydaniu

Buty Lacoste – letni szyk w czystym wydaniu

229
0
PODZIEL SIĘ
buty lacoste
buty lacoste

Pierwsza kolekcja butów Lacoste wyszła na świat w latach 80 choć firma istnieje od 1938 roku. Bardzo szybko jednak buty Lacoste podbiły serca swoich fanów i stały się nowym wyznacznikiem sportowego obuwia w eleganckim wydaniu. Przyjrzyjmy się najbardziej popularnym modelom butów marki Lacoste.

Trampki i tenisówki Lacoste

Trampki i tenisówki Lacoste to najbardziej popularne obuwie tej marki. Idealnie komponują sie z koszulką polo, jeansmi czy krótką spódniczką. Również obuwie męskie Lacoste świetnie sprawdza się w przeróżnych stylizacjach, zarówno do pracy jak i podczas weekendowego wypadu za miasto. Na HiFashion prezentujemy Wam najmodniejsze modele tenisówek i trampek lacoste z najnowszej kolekcji.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*lacoste/kategoria/trampki&api=true&partner=2&limit=15″]

Zobacz więcej produktów

Baleriny Lacoste

Baleriny Lacoste są wyjątkowe. Łączą w sobie sportowy styl i niewymuszoną elegancję przy czym są bardzo wygodne i pasują do niemalże każdego stroju codziennego. Baleriny Lacoste to świetny wybór na wiosnę i lato zarówno w mieście jak i podczas wakacyjnych wypraw plenerowych.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*lacoste/kategoria/baleriny&api=true&partner=2&limit=15″]

Zobacz więcej produktów

Botki Lacoste

Botki Lacoste cechuje przede wszystkim ponadczasowa elegancja z lekką nutką sportowego stylu. Uwielbiają je przede wszystkim mężczyźni, gdyż można je swobodnie łączyć zarówno z casualowym stylem biurowym jak i luźnym stylem wakacyjnym. Botki Lacoste dla kobiet to również doskonały wybór na nieco chłodniejsze dni zarówno do pracy jak i na weekend.
[ramka url=”http://vps194371.ovh.net/marka/*lacoste/kategoria/botki&api=true&partner=2&limit=15″]

Zobacz więcej produktów